cenione na świecie

oryginalny design

Wyjątkowe chusty z wzorami - Alexander McQueen

Tej jesieni do łask wracają chusty we wzory. Znanym na świecie projektantem, którego dzieła do dziś cieszą się znaczną popularnością, jest Alexander McQueen. Chusta McQueena podbija rozpoczynający się sezon. Dowiedz się więcej o modnych wzorach i poznaj szalone projekty McQueena.

Chusta Alexander McQueen

Jesień zaskoczyła wszystkich Europejczyków, przychodząc z dnia na dzień, i na dobre rozgościła się w naszym środowisku. Z tego względu musieliśmy szybko dokonać wymiany garderoby. Wielu zaufało evergreenom i sięgnęło po chusty od legendarnego McQueena.

Wyjątkowe chusty z wzorami cechuje oryginalność. Nie można przejść obok nich obojętnie, ponieważ projekt zwraca na siebie uwagę. Dobrze komponują się z płaszczem, skórzaną kurtką, a także bluzą czy koszulą. Pasują do różnych stylizacji, a z drugiej strony nie są nachalne. Można je doskonale dopasować do outfitu codziennego czy nawet stroju biurowego, eleganckiego.

Chusty McQueena są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na zniszczenia. Są produkowane z mieszanek modalu, jedwabiu, bawełny bądź wełny. Chusty dostępne są w różnych kolorach, choć często barwą dominującą jest czerń.

Alexander McQueen – chusta na lata

Alexander McQueen to postać, która odbiła duże piętno w branży modowej na całym świecie. Jego projekty są dziś bardzo cenione, choć sam twórca zmarł już dziewięć lat temu. Wzory stosowane przez brytyjskiego projektanta są uniwersalne i dość często wracają na fali nowych trendów. Niekonwencjonalne połączenia i szokujący design to cechy charakteryzujące dzieła McQueena. Wyjątkowe chusty z wzorami to projekt, który w tym roku po raz kolejny zobaczymy nie tylko na szyjach modelek czy gwiazd, ale też na ulicach europejskich, w tym także polskich, miast. Wzory są inspirowane m.in. motywami czaszek, figur geometrycznych, elementów abstrakcyjnych czy kształtów roślin bądź zwierząt. Pojawia się wiele dziwnych połączeń i niecodziennych zestawień. Najbardziej rozpowszechnione są jednak chustki z dominującym wzorem czaszek.

Zielona Litera

ul. Międzyrzecze 48,

Warszawa, polska

Odwiedź naszego bloga i zainspiruj się modą na każdą porę roku. Alexander McQueen to projektant, który stawia na detale!