cenione na świecie

oryginalny design

Okulary przeciwsłoneczne uwielbiane przez miliony kobiet - Alexander McQueen

Alexander McQueen to jedno z bardziej gorętszych nazwisk w świecie mody. Jego kariera, od sprzedawcy w sklepie z eleganckimi garniturami dla mężczyzn, aż do właściciela jednego z największych domów mody, jest przykładem niezwykłego smaku i wyczucia stylu, który pokochały kobiety na całym świecie. Alexander McQueen związany był z marką Givenchy oraz Gucci, jednak to właśnie tworzenie marki pod własnym nazwiskiem było dla niego największym celem w życiu. Jego marzenie spełniło się, a po kolekcje ubrań i dodatków sięgają kolejne pokolenia kobiet.

Kolekcje ubrań - Alexander McQueen

Marka Alexander McQueen to kolekcje ubrań, butów, ale przede wszystkim dodatków, które są rozpoznawalne na całym świecie. To symbol stylu i dobrego smaku. Okulary Alexander McQueen to niekwestionowany must have wszystkich fashionistek oraz kobiet uwielbiających stylowe i klasyczne dodatki. Wśród wielu kolekcji okularów możemy znaleźć zarówno modele przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne. 

Nowoczesne okulary

Okulary Alexander McQueen to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Kolekcje tworzone przez projektanta skierowane są do kobiet ceniących sobie modny wygląd bez względu na okoliczności. Jednak w każdym modelu znajdziemy jeden nieoczywisty element, który sprawia, że już od pierwszych chwil wiemy, że są to designerskie okulary jednego z rozpoznawalnych domów mody. Wśród okularów Alexandra McQueen znajdziemy oczywiście klasyczne kwadratowe oprawki, jednak jednym z bardziej rozpoznawalnych modeli od tego projektanta są okulary z owalnymi soczewkami. 

Zielona Litera

ul. Międzyrzecze 48,

Warszawa, polska

Odwiedź naszego bloga i zainspiruj się modą na każdą porę roku. Alexander McQueen to projektant, który stawia na detale!