cenione na świecie

oryginalny design

Odkryj swoją kobiecość w sukienkach od Alexandra McQueen

Alexander McQueen to bez wątpienia jeden z największych modowych wizjonerów wszechczasów. Jego projekty łączyły w sobie teatralną awangardę ze wspaniałym, kunsztownym krawiectwem. Spuścizna tego wielkiego kreatora nadal widoczna jest w niepowtarzalnych ubraniach, butach, torebkach oraz dodatkach jego brytyjskiego domu mody. Sukienki McQueen to dziś jedne z najbardziej pożądanych kreacji na wielkie wyjścia. Choć jeszcze do niedawna kojarzyły się one głównie z wielkimi wyjściami, coraz bardziej dynamiczne trendy sprawiły, że można je nosić nawet w codziennych stylizacjach. 

Przyjemny powiew luksusu i nutka wygody

Sukienki Alexander McQueen kierowane są przede wszystkim do młodych i dynamicznych kobiet, które poszukują nie tylko niecodziennego wyglądu, ale również wysokiej jakości materiałów, a także solidnego wykonania. Są to projekty czerpiące inspirację m.in. z ogromnego dorobku założyciela marki. Jego ekskluzywna twórczość w prosty sposób przekłada się na codzienność. Sukienki, choć wyjątkowo kobiece, są fantastycznie przystosowane do noszenia każdego dnia.

Pod prąd sezonowym trendom

W sukienkach McQueena próżno szukać sezonowych trendów. Marka od lat pielęgnuje niepokornego ducha, który przyświecał jej od momentu stworzenia. Jego projekty są tworzone głównie z myślą o nowoczesnych indywidualistkach. Są zawsze wyjątkowo świeże i bardzo oryginalne, a przy tym kobiece i niezwykle zmysłowe. Charakteryzują je bardzo liczne, choć zazwyczaj subtelne nawiązania do światowych subkultur. O wyjątkowości sukienek z domu mody McQueen świadczy również wyjątkowa dbałość o detale, które fantastycznie podkreślają kobiece kształty i ukrywają mankamenty sylwetki. Alexander McQueen tworzył z pasją i zaangażowaniem, co bez wątpienia widać w każdym jego projekcie. 

Sukienki damskie McQueena to bez wątpienia ponadczasowy element kobiecej garderoby. Sprawiają, że każda kobieta czuje się w nich pewnie i elegancko. Z pewnością jest to również jeden z najprostszych sposobów na efektowny wygląd bez względu na okazję.

Zielona Litera

ul. Międzyrzecze 48,

Warszawa, polska

Odwiedź naszego bloga i zainspiruj się modą na każdą porę roku. Alexander McQueen to projektant, który stawia na detale!