cenione na świecie

oryginalny design

Alekxander McQueen - torebka, którą musisz mieć

Torebki od Alekxandra McQueena to niebanalny dodatek, który otaczany jest prawdziwym kultem wśród wielbicielek mody i światowych fashionistek. Właściwie dobrana galanteria potrafi wyrazić więcej niż reszta stylizacji, nadaje całości wyjątkowy charakter, a do tego powinna być praktyczna i wygodna w użytkowaniu. Skąd zatem bierze się niezwykła popularność torebek z brytyjskiego domu mody McQueen i dlaczego warto mieć w swojej szafie choć jeden egzemplarz? 

Kobiecość ukryta w dodatkach

Nie ulega wątpliwości, że kobiety przywiązują do torebek ogromną wagę. Ten niepozorny element garderoby jest często traktowany jako przedmiot codziennego użytku, ale jednocześnie stanowi swego rodzaju powiernicę tajemnic. Nic zatem dziwnego, że Alexander McQueen torebka ma szczególne znaczenie w damskiej szafie. Jest to bez wątpienia nieodłączny atrybut eleganckiego, wieczorowego looku, dostępny jest w różnych wariantach, poczynając od najbardziej modeli klasycznych i raczej stonowanych, aż po cekinowe i brokatowe małe dzieła sztuki. 

Haute couture w praktycznej odsłonie

Marka stworzona przez Alexandra McQueena wspaniale jednoczy kontrasty, czerpie z historii i współczesnej sztuki, a jednocześnie jest uosobieniem nowoczesnego brytyjskiego krawiectwa. Alexander McQueen torebka ma bez wątpienia wszystkie niezbędne cechy, aby stać się podstawowym dodatkiem w każdej kobiecej szafie. Idealnie łączy w sobie przeszłość z przyszłością, tradycję ze współczesnością, a także awangardę z ergonomią użytkowania. 

Zielona Litera

ul. Międzyrzecze 48,

Warszawa, polska

Odwiedź naszego bloga i zainspiruj się modą na każdą porę roku. Alexander McQueen to projektant, który stawia na detale!